luteina a duphaston w ciąży
Hand In Glove

. Ja brałam luteinę oraz duphaston przez dłuższy okres ciąży. Syn urodził się zdrowy. Ja brałam duphaston całą ciąże i synek też zdrowy. Witajcie, brałam w ciąży duphaston od 5 tyg ciąży a potem luteinę. Tym ja brałam duphaston do 16 tygodnia ciazy 2x dziennie i luteine.


00000linkstart1400000linkend14
  • Luteina, Duphaston w ciąży. Witajcie dziewczyny, po 14 miesiącach starań jestem w ciązży, nareszcie, początek 9 tygodnia, przed zapłodnieniem przez te 14.
  • Duphaston, Luteina to to samo oba zawieraja progesteron podczas ciazy za Zosia bralam obydwa na raz tyle ze jeden doustnie a drugi dopochwowo.
  • Email, czesc! jestem w 8 tyg ciąży. Biorę luteinę dopochwowo bo po duphastonie mialam silne reakcje ze srtony ukladu pokarmowego i przez tydzien nie bylam w
  • . > a jak długo brałas duphaston zanim zaszłaś w ciązę? Chyba jesli chodzi o czas to nie ma na to reguly, bo ja luteine bralam ponad dwa lata.
  • 1 post    1 authorWskazania do stosowania Luteiny. Zastosowanie Duphaston podaje się w stanach charakteryzujących się niedostatecznym wytwarzaniem progesteronu oraz w bolesnych miesiączkach. Kobieta w ciąży, Poród, połóg i co dalej?
Pani doktor powiedziała, że jeżeli biorę luteinę lub duphaston przed owulacją to nigdy nie zajdę w ciążę, ponieważ blokuje on owulację. Pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem. z tego powodu lekarz zapisał mi. Luteina/Duphaston. Witam, ja brałam w pierwszej ciąży przez jakiś czas.

Zanim urodziłam Tomka straciłam dwie ciąże (obumarcie w 4 miesiącu i poronienie samoistne w 2) pomimo brania syntetycznego progesteronu (luteina= duphaston).

  • Pruedence-24 lata, starania od marca, ciąża w 10 cyklu, 2 na CLo i luteinie, 4 tc. Orki-27 lat, leczenie clostilbegyt, duphaston, w 5 cyklu starań
  • . Jeżeli wynik potwierdza wstępną diagnozę, podaje leki na podtrzymanie ciąży. w Polsce są to najczęściej Duphaston i Luteina zawierające
  • . Lekarz w Polsce zalecił przyjmować luteinę do 12 tyg. Przy kolejnej ciąży. Zobacz więcej. Jak długo przyjmować duphaston?
Pewnię nospę i luteine czy duphaston by podtrzymać ciążę, nic nie zaszkodzi. Wszystkie tabletki na podtrzymanie ciąży takie jak Luteina czy Duphaston.Temat: czy po poronieniu w ciąży koniecznie Duphaston? witam. Duphaston lub luteine bierze sie jesli jest za niski poziom progesteronu.[Archiwum] Duphaston-Brał Ktoś? Starania o dziecko. Hej, a czy koś brał luteinę i bromergon na początku ciąży, bo ja poroniłam i nie wiem czy to nie. Ja brałam od początku ciąży duphaston i luteinę, później samą luteinę. w sumie chyba przez 3 miesiące, mimo że nie miałam żadnych plamień.Ciąża-Mam pytanie odnośnie występowania dni płodnych. Mam nieregularne okresy. Preferuje Duphaston doustnie, ew. Luteinę do possania (4 x 1tab). sw.Wczoraj wzięłam luteinę wieczorem. No i dzisiaj, prowadzący mnie ginekolog. Każa leżeć cała ciaze i bierze się rożne leki miedzy innymi duphaston luteine.Przez Kinia, Też pierwszą ciążę miałam obumarłą i też jade na luteinie i duphastonie ale tej pod język nie znosze. Ja mam 2 x duphaston i raz luteina.
Re: Termin na listopad 2010 ciąża-2 miesięcy temu. Luteina, Duphaston, Bromergon (farmakologiczne) jak i rowniez ziolowe (costaganus itd.

. Odp: jakie miałyście objawy ciąży? gXiza, a duphaston albo luteinę bierzesz? zbadaj poziom progesteronu i jak jest za niski,


© Hand In Glove design by e-nordstrom